+48 790-641-122office (at) gworkers.pl
Zakres usług Odbiór mieszkań Cennik Galeria Kontakt Obsługa techniczna nieruchomości

Odbiór mieszkań - Warszawa

Chcielibyśmy zaoferować Państwu swoje doświadczenie także podczas odbioru nowego mieszkania od dewelopera. Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważną kwestią jest profesjonalny odbiór mieszkania. Jeden podpis na protokole odbioru może przekreślić Państwa szanse na gwarancyjne naprawy usterek, które prędzej czy później pojawią się w Państwa mieszkaniu. Najważniejsze aby możliwie jak najwięcej wychwycić ich na samym
początku. Zwiększa to szanse na odebranie pełnowartościowego mieszkania i usunięcie usterek przez wykonawcę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Istnieje bardzo dużo niedoróbek, które na pierwszy rzut oka nie są zauważalne. Dla nas, profesjonalistów w branży, odbiór mieszkania nie stanowi problemu dlatego z chęcią przeprowadzimy taki odbiór wraz z Państwem. Usługa realizowana jest przez inspektorów z długoletnim  doświadczeniem popartym odpowiednimi uprawnieniami branżowymi.

Inwestując niewielką kwotę w fachowy odbiór mieszkania oszczędzacie Państwo na wydatkach, które niewątpliwie czekałyby Państwa w przyszłości. W ramach usługi przeprowadzamy następujące czynności:

  • Sprawdzenie stanu lokalu pod kątem poprawności wykonania– okna, ściany,drzwi, podłogi, sufity.
  • Sprawdzenie stanu instalacji pod kątem poprawności wykonania oraz działania – wodna, elektryczna, hydrauliczna, wentylacyjna, grzewcza, gazowa.
  • Weryfikacja dokumentacji załączonej do umowy przedwstępnej/aktu notarialnego. (Dokumentacja po wykonawcza mieszkania przekazana przez dewelopera może być niezbędna podczas wykończenia Państwa mieszkania. Pełna dokumentacja powinna zawierać informacje o położeniu instalacji w Państwa lokalu.)
  • Weryfikacja zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym lokalu.

Po wykonaniu w/m czynności otrzymujecie Państwo protokół podpisany przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami. Na podstawie protkołu możecie Państwo żądać usunięcia wszelkich nieprawidłowości od dewelopera.

Aby otrzymać informację o kosztach odbioru mieszkania prosimy o kontakt.